trešdiena, 2003. gada 30. aprīlis

Dzeņi (Smiltene)

Category: Azimuts 2003 5. kārta
Map/area: Dzeņi (Smiltene)
Organiser: OK Azimuts
Country: Latvia
Discipline: H21B
 
Dzeņi, Smiltene  Azimuts 2003 5.kārta  30-Apr-2003  H21B  4.6 km  14 kp

1. Jānis Biezais        Seniors             33:17  1000
2. Guntars Cīrulis      Individuāli         34:32   964
3. Andis Celinskis      OK "Azimuts"        36:47   905
4. Raivis Vizulis       ZAS                 42:54   776
5. Māris Pavasars       Smiltene            54:49   607

otrdiena, 2003. gada 29. aprīlis

Bērzkrogs (Cēsis)

Category: Meridiāns 2003 4. kārta
Map/area: Bērzkrogs (Cēsis)
Organiser: OK Meridiāns
Country: Latvia
Discipline: V21B
 
 
Bērzkrogs, Cēsis  Meridiāns 2003 4.kārta  29-Apr-2003  V21B  6.3 km  16 kp

1. Ints Jansons         Vecpiebalga         55:56  1000
2. Raimonds Valdmanis   OK Piepe            57:18   976
3. Valters Kaminskis    OK Meridiāns        58:03   964
4. Jānis Lucāns         Z/S Bušas           59:01   948
5. Juris Jaunzemis      Viga              1:00:32   924
6. Aldis Banga          SK Spriegums      1:01:22   911
7. Raimonds Bondars     FVK               1:01:42   907
8. Andis Celinskis      OK Azimuts        1:02:38   893
9. Egils Gruzde         Veselava          1:03:42   878
10.Jānis Pikšens        SK Brīvnieki      1:04:27   868
11.Ivars Pikšens        Sia "I.J."        1:06:27   842
12.Aigars Actiņš        3A                1:07:09   833
13.Didzis Žīgurs        ind               1:10:36   792
14.Aivars Zāģers        CATA              1:16:05   735
15.Armands Teteris      Bankserviss       1:18:12   715
16.Andis Smilga         SANO              1:18:31   712
17.Uģis Kokenbergs      Valmiera          1:27:23   640
18.Konstantīns Tavars   Calus             1:27:52   637
19.Māris Zudrags        SEM               1:29:42   624
20.Genādijs Gordejko    TEKA              2:10:13   430
21.Guntars Bērtulis     ind               noņemts

svētdiena, 2003. gada 27. aprīlis

Dzeņi (Smiltene)

Category: SIA BAF balvu izcīņa 2003
Map/area: Dzeņi (Smiltene)
Organiser: OK Azimuts
Country: Latvia
Discipline: V21B
 
Dzeņi, Smiltene  SIA BAF balvu izcīņa  27-Apr-2003  V21B  5.0 km  12 kp

1. Jānis Lūsa           Jaunpiebalga        45:03
2. Andis Celinskis      OK Azimuts          46:48
3. Aigars Savickis      Zemessardze         54:54

trešdiena, 2003. gada 23. aprīlis

DUS (Smiltene)

Category: Azimuts 2003 4. kārta
Map/area: DUS (Smiltene)
Organiser: OK Azimuts
Country: Latvia
Discipline: Distances Veidotājs
Smiltenes novada orientēšanās sacensības "Azimuts-2003"  4. kārtas rezultāti
Sacensību datums:
2003-04-23
Sacensību vieta:
DUS "Latvijas Nafta"
Sacensību tiesnesis:
Andis Celinskis
Laika apstākļi:
Jauks, t.+18;+10C

               AZIMUTS – 2003  4. kārta
GRUPA
DISTANCE
KM
KP
H21A
2 – 8 – 3 – 4 – 5 – 6 – 10 – 11 – 12 13 – 14 – 15 – 17 – 66
6,6
14
H21B H35;H18
2 – 8 – 3 – 5 – 6 – 10 – 11 – 13 – 14 9 – 16 – 17 – 66
5,8
13
D21A;D18 H45;H16
1 – 8 – 3 – 5 – 6 – 9 – 10 – 14 – 15 16 – 66
4,7
11
D21B;D40 D16;H21C H14
1 – 2 – 3 – 6 – 7 – 9 – 15 – 16 – 66

3,6

9
D21C;H60 D14;H50
1 – 8 – 3 – 5 – 7 – 16 - 17 – 66
2,8
8
D60;D12 D50;H12
2 – 3 – 5 – 8 – 16 – 17 – 66
2,5
7
D10;H10
1 – 2 – 3 – 8 – 16 – 66
1,8
6
 
 
KP
NR.
LEĢENDAS
1
(31)
PAUGURS
2
(32)
PAUGURIŅŠ
3
(33)
IEPLAKA
4
(34)
PAUGURS
5
(35)
DEGUNS
6
(36)
VIRSOTNĪTE
7
(37)
IELOKA AUGŠA
8
(38)
R IEPLACIŅA
9
(39)
IEPLAKA
10
(40)
SKUDRU MĀJAS A (izcirtumā)
11
(41)
DRUPU ZR
12
(42)
A IELOCIŅŠ
13
(43)
R VIRSOTNĪTE
14
(44)
Z IEPLAKA
15
(45)
PAUGURA ZR GALS
16
(46)
IEPLAKA
17
(47)
MIKRO PAUGURIŅŠ
66
(66)
MIKRO IEPLACIŅA
               Distances veidoja : ANDIS CELINSKIS
                     
        
Grupa: H21A Distanču parametri:  Kilometri: 6.6  Kontrolpunkti: 14
1. Otārs Putrālis    11-029    Elektronams     1973   41:31  1000
2. Leons Peļņa       11-075    GEPIQ           1981   45:40   909
3. Aldis Lapiņš      11-011    OK "Azimuts"    1951   47:28   875
4. Andris Lapiņš     11-074    Smiltenes Dome  1980   52:09   796
Grupa: H21B Distanču parametri:  Kilometri: 5.8  Kontrolpunkti: 13
1. Jānis Biezais     21-081    Seniors         1950   38:55  1000
2. Guntars Cīrulis   21-080    Individuāli     1963   41:49   931
3. Ivars Lācis       21-089    RS VAP          1963   47:25   821
4. Guntis Zīvers     21-018    Madara `89      1970   48:11   808
5. Aigars Savickis   21-031    Smiltenes MTU   1963   52:00   748
6. Raivis Vizulis    21-095    ZAS             1979 1:02:58   618
7. Māris Grīnbergs   21-088    VIA             1982 1:03:15   615
8. Māris Pavasars    21-037    Smiltene        1961 1:14:42   521
Grupa: H21C Distanču parametri:  Kilometri: 3.6  Kontrolpunkti: 9
1. Jānis Vaļģis      30-073    Kalnuirbes      1971   26:23  1000
Grupa: H35 Distanču parametri:  Kilometri: 5.8  Kontrolpunkti: 13
1. Ēriks Ūdris       23-043    Valka           1962   44:15  1000
2. Māris Stabiņš     23-045    Grundzāles BJSS 1968   45:33   971
3. Viesturs Dandens  23-040    OK "Alūksne"    1961   57:24   771
4. Valdis Bormanis   23-044    Grundzāle       1963   59:17   746
Grupa: H45 Distanču parametri:  Kilometri: 4.7  Kontrolpunkti: 11
1. Māris Lapiņš      25-016    OK "Azimuts"    1953   33:35  1000
2. Aivars Grīnbergs  25-020    NP un ZL        1956   42:10   796
Grupa: H50 Distanču parametri:  Kilometri: 2.8  Kontrolpunkti: 8
1. Guntis Upacers    35-021    OK "Azimuts"    1943   22:37  1000
2. Andrejs Riekstiņš 35-020    Skārdnieks      1948   30:41   737
Grupa: H60 Distanču parametri:  Kilometri: 2.8  Kontrolpunkti: 8
1. Atis Anže         32-025    Lattelekom      1941   27:02  1000
2. Juris Zušmanis    32-023    Pilsvalde       1937   30:17   893
Grupa: H18 Distanču parametri:  Kilometri: 5.8  Kontrolpunkti: 13
1. Reinis Bukšs      26-002    V1V             1985   40:55  1000
2. Raivo Gailis      26-006                 1985   54:51   746
3. Kaspars Smilga    26-011                 1986   57:04   717
4. Mārcis Mašins     26-012    Grundzāle       1986 1:05:47   622
Grupa: H16 Distanču parametri:  Kilometri: 4.7  Kontrolpunkti: 11
1. Ēriks Ūdris       28-016    Valka           1988   28:44  1000
2. Jānis Kūms        28-005    Gaujienas ģimn. 1988   30:41   936
3. Atis Dandens      28-021    Gaujienas ģimn. 1988   31:51   902
4. Artūrs Pauliņš    28-015    Grundzāle       1989   32:44   878
5. Jānis Bormanis    28-011    BJSS            1987   36:30   787
6. Viesturs Kustovs  28-023    Gaujienas ģimn. 1988   41:54   686
7. Alvis Bukšs       28-025    Valkas 1.vsk.   1988   46:37   616
8. Sandis Rullītis   28-017    Grundzāle       1988 1:00:51   472
Grupa: H14 Distanču parametri:  Kilometri: 3.6  Kontrolpunkti: 9
1. Dāvis Gaigals     37-034                 1989   19:04  1000
2. Artūrs Ārgalis    37-047    Grundzāle       1990   25:42   742
3. Pēteris Bušs      37-046    Grundzāles BJSS 1990   25:51   738
4. Gunārs Mašins     37-037    Grundzāle       1989   26:27   721
5. Ilmārs Ķauķītis   37-050    OK "Azimuts"    1990   26:34   718
6. Sendijs Kangro    37-012    OK "Azimuts"    1990   28:39   666
7. Jānis Lauciņš     37-032                 1989   29:50   639
8. Māris Reinis      37-029    BJSS            1989   38:52   491
9. Miks Vīksniņš     37-052    Grundzāles BJSS 1990   50:51   375
Grupa: H12 Distanču parametri:  Kilometri: 2.5  Kontrolpunkti: 7
1. Toms Dandens      40-024    Gaujienas ģimn. 1991   18:31  1000
2. Jānis Putāns      40-021    Grundzāles psk. 1991   23:29   789
3. Vents Lupkins     40-043                 1992   24:48   747
4. Oskars Dziļums    40-048    Grundzāles psk. 1991   25:31   726
5. Jānis Kauķītis    40-027                 1991   27:15   680
6. Alvis Puzulis     40-038    Grundzāles BJSS 1992   28:31   649
7. Artūrs Gulbis     40-041    Grundzāles BJSS 1992   29:33   627
8. Rolands Irbe      40-039    Grundzāles BJSS 1992   31:32   587
9. Mārtiņš Orovers   40-040    Grundzāles BJSS 1992   31:38   585
10.Toms Zālītis      40-042    Grundzāles BJSS 1992   33:27   554
11.Toms Vērzemnieks  40-047    Grundzāle       1992   33:52   547
12.Viesturs Gailis   40-018                 1991   43:06   430
13.Artūrs Miķis      40-046                 1991   43:51   422
14.Endijs Kangro     40-030    OK "Azimuts"    1992   55:00   337
15.Gints Lazdiņš     40-032    Smiltenes 2.vsk 1992   55:00   337
16.Mārtiņš Vaļģis    40-049    Kalnirbes       1992 1:23:39   221
Grupa: H10 Distanču parametri:  Kilometri: 1.8  Kontrolpunkti: 6
1. Kristaps Zālītis  42-022    Grundzāle       1995   13:50  1000
2. Eduards Ārgulis   42-015    Grundzāle       1993   17:54   773
3. Mārcis Vīksniņš   42-005    BJSS            1993   17:56   771
4. Jānis Gudēns      42-013    Valka           1996   21:12   653
Grupa: D21A Distanču parametri:  Kilometri: 4.7  Kontrolpunkti: 11
1. Liene Brūvele     20-051    SIA "KGL"       1986   33:55  1000
2. Vita Cīrule       20-005    VAS "LVM"       1968   40:18   842
3. Videga Gaigala    20-036    ABOS ord        1966   44:58   754
Grupa: D21B Distanču parametri:  Kilometri: 3.6  Kontrolpunkti: 9
1. Gerda Sirmā       22-028    Gulbene         1965   31:30  1000
2. Anita Beitika     22-031    Grundzāle       1980 1:12:12   436
Grupa: D21C Distanču parametri:  Kilometri: 2.8  Kontrolpunkti: 8
1. Ina Bukša         31-046    Valka           1965   31:36  1000
2. Inga Kārkliņa     31-013    SIA "Arājs"     1964   32:47   964
3. Maija Gudēna      31-055    Z/s Kaln.       1972   39:47   794
4. Inese Simkēviča   31-041    Skolu valde     1960 3:00:00   176
Grupa: D40 Distanču parametri:  Kilometri: 3.6  Kontrolpunkti: 9
1. Gundega Strazdiņa 24-007    OK "Azimuts"    1957   33:39  1000
2. Vēsma Selga       24-009    Valka           1961   40:17   835
Grupa: D50 Distanču parametri:  Kilometri: 2.5  Kontrolpunkti: 7
1. Mirdza Pukste     29-002    Smiltene        1936   36:30  1000
Grupa: D14 Distanču parametri:  Kilometri: 2.8  Kontrolpunkti: 8
1. Santa Rullīte     38-011    Grundzāles BJSS 1990   25:22  1000
2. Amanda Spunde     38-010    Grundzāles BJSS 1990   27:10   934
3. Renāte Lapiņa     38-006    OK "Azimuts"    1989   29:42   854
Grupa: D10 Distanču parametri:  Kilometri: 1.8  Kontrolpunkti: 6
1. Elīna Blīgzna     43-014    Grundzāle       1993   13:46  1000
2. Jolanta Irbe      43-005    Grundzāle       1993   20:36   668
3. Evija Koļenceva   43-018                 1994   20:48   662
4. Linda Ozola       43-013    Grundzāle       1993   20:48   662
5. Undīne Gaile      43-008                 1994   27:30   501
                             Šajā kārtā pavisam startēja 84 dalībnieki.