svētdiena, 2004. gada 29. augusts

Dzeņi (Alūksne)

Category: Malienas Kauss 2004 2. diena
Map/area: Dzeņi (Alūksne)
Organiser: OK Alūksne
Country: Latvia
Discipline: H21B
 
Dzeņi, Alūksne  Malienas kauss 2004  28-29-Aug-2004  H21B  6.2 km  13 kp/5.0 km  14 kp
1. Jurijs Borovikovs    Madonas BJSS    45:44(1)    37:58(1)  1:23:42
2. Andris Dzalbs        Gauja           46:29(2)    43:09(2)  1:29:38
3. Rolands Ozoliņš      Alūksne OK      46:51(3)    45:47(4)  1:32:38
4. Andis Celinskis      Valkas BJSS     47:29(4)    45:45(3)  1:33:14
5. Māris Bolšteins      Alnis OK        51:59(7)    47:06(5)  1:39:05
6. Māris Kalējs         Alnis OK        52:57(8)    47:46(6)  1:40:43
7. Viesturs Zaķis       Alūksne OK      51:38(6)    51:14(7)  1:42:52
8. Aivars Zāģers        Meridiāns       59:22(10)   54:58(9)  1:54:20
9. Ervīns Ločmelis      Alūksne OK    1:05:27(14)   53:18(8)  1:58:45
10.Māris Grinbergs      ZVOC          1:00:10(12)   58:44(10) 1:58:54
11.Ģirts Mauliņš        Ind.            55:41(9)  1:13:01(14) 2:08:42
12.Mārtiņš Gaigals      ZVOC            59:36(11) 1:09:29(12) 2:09:05
13.Normunds Jantons     Alūksne OK    1:09:36(15) 1:11:53(13) 2:21:29
14.Ainars Veģeris       Meridiāns       50:01(5)
15.Dagnis Kaņepe        Saulrīti          DNS     1:03:51(11)
16.Agris Vīksna         Alūksne OK    1:12:02(16)
17.Kaspars Tensons      Rīga                          DNS
18.Juris Baikovs        Sovva Forma                   DNS
19.Sandris Līdums       Burkānciems OK                DSQ

sestdiena, 2004. gada 28. augusts

Dzeņi (Alūksne)

Category: Malienas Kauss 2004 1. diena
Map/area: Dzeņi (Alūksne)
Organiser: OK Alūksne
Country: Latvia
Discipline: H21B
 
Dzeņi, Alūksne  Malienas kauss 2004  28-29-Aug-2004  H21B  6.2 km  13 kp/5.0 km  14 kp
1. Jurijs Borovikovs    Madonas BJSS    45:44(1)    37:58(1)  1:23:42
2. Andris Dzalbs        Gauja           46:29(2)    43:09(2)  1:29:38
3. Rolands Ozoliņš      Alūksne OK      46:51(3)    45:47(4)  1:32:38
4. Andis Celinskis      Valkas BJSS     47:29(4)    45:45(3)  1:33:14
5. Māris Bolšteins      Alnis OK        51:59(7)    47:06(5)  1:39:05
6. Māris Kalējs         Alnis OK        52:57(8)    47:46(6)  1:40:43
7. Viesturs Zaķis       Alūksne OK      51:38(6)    51:14(7)  1:42:52
8. Aivars Zāģers        Meridiāns       59:22(10)   54:58(9)  1:54:20
9. Ervīns Ločmelis      Alūksne OK    1:05:27(14)   53:18(8)  1:58:45
10.Māris Grinbergs      ZVOC          1:00:10(12)   58:44(10) 1:58:54
11.Ģirts Mauliņš        Ind.            55:41(9)  1:13:01(14) 2:08:42
12.Mārtiņš Gaigals      ZVOC            59:36(11) 1:09:29(12) 2:09:05
13.Normunds Jantons     Alūksne OK    1:09:36(15) 1:11:53(13) 2:21:29
14.Ainars Veģeris       Meridiāns       50:01(5)
15.Dagnis Kaņepe        Saulrīti          DNS     1:03:51(11)
16.Agris Vīksna         Alūksne OK    1:12:02(16)
17.Kaspars Tensons      Rīga                          DNS
18.Juris Baikovs        Sovva Forma                   DNS
19.Sandris Līdums       Burkānciems OK                DSQ

ceturtdiena, 2004. gada 26. augusts

Kalējala (Cēsis)

Category: Magnēts 2004 19. kārta
Map/area: Kalējala (Cēsis)
Organiser: ZVOC
Country: Latvia
Discipline: V21B
 
Kalējala, Cēsis  Magnēts 2004 19.kārta  26-Aug-2004  H21B  5.7 km  10 kp
1. Māris Jursons        Alnis               64:01  1000
2. Jānis Lucāns         Z/s BUŠAS           66:02   969
3. Andis Celinskis      AZIMUTS             69:03   927
4. Dainis Trēziņš       J/C Vinda           69:27   922
5. Andis Smilga         SANO                69:49   917
6. Ainārs Taube         AT TEHNIKA          70:48   904
7. Vilnis Gailis        Individuāli         76:35   836
8. Jānis Riža           APIK                92:00   696
9. Andris Saldūksnis    ViA                    DV
10.Uģis Kokenbergs      ZET                    IZ

trešdiena, 2004. gada 25. augusts

Variņi - Gossala (Smiltene)

Category: Azimuts 2004 13. kārta
Map/area: Variņi-Gossala (Smiltene)
Organiser: OK Azimuts
Country: Latvia
Discipline: H21A
 
Variņi-Gossala, Smiltene  Azimuts 2004 13.kārta  25-Aug-2004  H21A  6.9 km  16 kp

1. Artūrs Pauliņš       Grundzāle           59:26  1000
2. Otārs Putrālis       Elektronams       1:04:41   919
3. Andis Celinskis      Madara`89         1:12:47   817

svētdiena, 2004. gada 22. augusts

Carnikava - Garciems (Rīga)

Category: Latvijas Čempionāts 2004 2. diena (stafete)
Map/area: Carnikava-Garciems (Rīga)
Organiser: IK Auseklis
Country: Latvia
Discipline: V21E
Leg: 1
 
Carnikava-Garciems, Rīga  Latvijas Čempionāts stafetēs  22-Aug-2004  V21E  1.etaps  6.1 km  21 kp
1. Ogre 1               21        2:02:51
2. Briksnis Mauc         7        2:06:55
3. Purva Bridējs 1     145        2:07:32
4. Saldus 1             12        2:10:56
5. Viga 2               10        2:12:23
6. Purva Bridējs 2     126        2:12:34
7. nekludas             18        2:18:56
8. Kāpa 1               19        2:19:53
9. Saldus 2             13        2:22:54
10.Meridiāns 1           5        2:28:27
11.Viga 1                9        2:30:53
12.Burkānciems & CO     11        2:31:42
13.Brīvnieki            15        2:35:16
14.Purva Bridējs 3     125        2:37:14
15.Ogre 2               22        2:42:46
16.Meridiāns 2           6        2:43:08
17.Stopkrāns             1        2:44:19
18.3A                   17        2:48:43
19.Kāpa 2               20        2:53:21
20.Stiga                 2        2:57:13
21.Briksnis Bauda        4        3:03:54
22.Briksnis Rullē        3        3:13:40
23.Piepe                16        3:13:43
24.Vienalga              8        3:30:12
25.LNSF                 14  DISQ (2:53:30)


sestdiena, 2004. gada 21. augusts

Carnikava - Garciems (Rīga)

Category: Latvijas Čempionāts 2004 1. diena (klasika)
Map/area: Carnikava-Garciems (Rīga)
Organiser: IK Auseklis
Country: Latvia
Discipline: V21A
Carnikava-Garciems, Rīga  Latvijas Čempionāts  21-Aug-2004  V21A  4.2 km  12 kp
1. Sandis Mišins        OK OGRE                  25:11
2. Māris Ruģelis        VIGA                     26:27
3. Alberts Lācis        Purva Bridējs            27:23
4. Jānis Lazdāns        Brīvnieki                27:26
5. Māris Ozoliņš        Briksnis                 28:05
6. Valdis Lepiksons     Limbaži                  28:21
7. Arnis Šnore          Auseklis - LSPA          29:24
8. Aigars Kokins        Purva Bridējs            29:29
9. Mārtiņš Lācis        Purva Bridējs            29:40
10.Jānis Actiņš         3A                       29:48
11.Pēteris Hokkonens    Ind.                     29:53
12.Ansis Actiņš         3A                       29:56
12.Māris Tauvens        VIGA                     29:56
14.Andis Celinskis      Azimuts,Valkas raj.      30:04
14.Andris Strazdiņš     Purva Bridējs            30:04
16.Aldis Banga          Ind.                     30:39
17.Indāns Mareks        Ogre                     30:57
18.Raitis Ozols         zaļā paparde             31:16
19.Vladimirs Ļašs       Briksnis                 31:19
20.Aigars Actiņš        3A                       31:45
21.Alvis Lepiksons      Limbaži                  32:26
22.Andis Janovs         Rīga                     32:41
23.Raimonds Puksis      zaļā paparde             33:22
24.Aleksandrs Rogožins  Stiga                    35:27
25.Atis Kalējs          Ind.                     35:40
26.Reinis Kalniņš       Stopkrāns                36:27
27.Kaspars Ivanovs      Ind.                     37:49
28.Jānis Kukks          Ādaži                    38:11
29.Dagnis Kaņepe        Saulrīti (Cēsis)         38:15
30.Māris Kalējs         OK Alnis                 38:29
31.Māris Grinbergs      ZVOC-Valmieras BSS       44:34
32.Mārtiņš Gaigals      ZVOC-Valmieras BSS       45:09
33.Eduard Kastman       Izraēla                1:02:27
 

ceturtdiena, 2004. gada 19. augusts

Sietiņiezis (Valmiera)

Category: Magnēts 2004 18. kārta
Map/area: Sietiņiezis (Valmiera)
Organiser: ZVOC
Country: Latvia
Discipline: V21B
 
Sietiņiezis, Valmiera  Magnēts 2004 18.kārta  19-Aug-2004  H21B  4.4 km  16 kp
 
1. Jānis Riža           APIK                33:58  1000
2. Sandis Pētersons     ViA                 39:37   857
2. Dainis Trēziņš       J/C Vinda           39:37   857
3. Jānis Lucāns         Z/s BUŠAS           43:36   779
4. Dzintars Suts        AST                 43:38   778
5. Uģis Kokenbergs      ZET                 45:22   749
6. Vilnis Gailis        Individuāli         45:27   747
7. Ivars Eškins         VSŠ                 45:32   746
8. Māris Jursons        Alnis               45:50   741
9. Andis Celinskis      AZIMUTS             48:00   708
10.Ivars Lācis          RSVAP               53:54   630
11.Ingus Barviķis       VAS LVM             68:38   495

sestdiena, 2004. gada 14. augusts

Lādezers (Limbaži)

Category: BALTA 2004
Map/area: Lādezers (Limbaži)
Organiser: OK Meridiāns
Country: Latvia
Discipline: V21B
 
Lādezers, Limbaži  BALTA 2004  14-Aug-2004  V21B  6.3 km  16 kp
1. Čerjaks Kaspars      Purva Bridējs            47:08
2. Tauvens Māris        Viga                     49:32
3. Peļņa Leons          30draugi.lv              52:25
4. Celinskis Andis      Azimuts                  55:29
5. Kalniņš Ints         Briksnis                 57:47
6. Soika Uvis           Meža Kaķi              1:00:31
7. Līdums Sandris       Burkānciems&co         1:00:53
8. Upāns Jānis          Auseklis               1:02:13
9. Bolšteins Māris      Alnis                  1:03:55
10.Kalējs Māris         Alnis                  1:04:48
11.Gurckis Gatis        Balta                  1:05:54
12.Kalniņš Kaspars      Individuāli            1:06:10
13.Gaigals Mārtiņš      Zvoc                   1:06:26
14.Krastiņš Edmunds     Balta                  1:06:55
15.Veģeris Ainārs       Meridiāns              1:08:36
16.Grinbergs Māris      Zvoc-valmieras Bss     1:11:09
17.Zvirgzds Jānis       Vzd                    1:13:09
18.Ģirnis Jānis         Zāģis Un Zebiekste     1:14:16
19.Zuzāns Sandis        30draugi.lv            1:14:25
20.Zvejnieks Artis      Bauska                 1:15:46
21.Kikusts Andris       Latvijas Finieris      1:18:22
22.Vaikulis Aivars      Rīga                   1:47:28
23.Salnājs Gints        Individuāli      DISQ (1:44:28)

ceturtdiena, 2004. gada 12. augusts

Slāži (Strenči)

Category: Magnēts 2004 17. kārta
Map/area: Slāži 2 (Strenči)
Organiser: ZVOC
Country: Latvia
Discipline: V21B
 
Slāži, Strenči  Magnēts 2004 17.kārta  12-Aug-2004  H21B  6.4 km  15 kp
1. Ivars Lācis          RSVAP               44:27  1000
2. Jānis Riža           APIK                44:47   993
3. Andis Celinskis      AZIMUTS             46:08   964
4. Ainārs Taube         AT TEHNIKA          47:31   935
5. Ivo Volksons         SANO                47:42   932
6. Dainis Trēziņš       J/C Vinda           48:06   924
7. Vilnis Gailis        Individuāli         48:12   922
8. Andris Valdmanis     Individuāli         48:52   910
9. Māris Jursons        Alnis               50:49   875
10.Mārtiņš Birums       PIEPE               53:54   825
11.Ivars Eškins         VSŠ                 54:57   809
12.Uģis Kokenbergs      ZET                 55:38   799
13.Dzintars Suts        AST                 67:23   660

svētdiena, 2004. gada 8. augusts

Priekuļu Silavas (Cēsis)

Category: Vidzeme 2004 7. kārta
Map/area: Priekuļu Silavas (Cēsis)
Organiser: Vidzeme
Country: Latvia
Discipline: V21AK
 
Priekuļu Silavas, Cēsis  Vidzeme 2004 7.kārta  8-Aug-2004  V21AK  5.4 km  15 kp
1. Juris Cinītis        Prizma            1:08:49  1000
2. Māris Bolšteins      Alnis             1:10:36   943
3. Edgars Liepiņš       Rīga              2:07:09   257
4. Andis Celinskis      Azimuts            izstāj.    0